: 201675
Ostatnie komunikaty
Kampania Społeczna - KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Góra...
Góra
27.08.2014r.

V Bieg z Policją

Już po raz piąty policjanci z całej Polski staną do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Mistrzostwa Polski Policjantów rozegrane zostaną w ramach Biegu z Policją 30 sierpnia 2014r. w Górze. Impreza została objęta honorowym patronatem Wojewody Dolnośląskiego oraz Komendanta Głównego Policji a także wpisana do kalendarza centralnych imprez sportowych Policji.więcej »»
Góra
29.08.2014 r.

Rusza policyjna akcja BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Już od poniedziałku, 1 września rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Jak co roku w pierwszych dniach września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Górze w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” będą monitorować drogi do szkół i przedszkoli. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych prosimy rodziców o bezpośredni nadzór, a kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

więcej »»
Góra
29.08.2014 r.

Areszt i dozór za zniszczenie mienia oraz kradzież

Policjanci górowskiej komendy ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców Góry, którzy włamali się i zniszczyli automaty do gier. Łączna wartość strat to około 7 tysięcy złotych.


więcej »»
Góra
29.08.2014r.

V Bieg z Policją. Utrudnienia w ruchu.

30 sierpnia 2014r. o godzinie 16.00 rozpocznie się V Bieg z Policją. W związku z powyższym na trasie biegu mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu