: 205386
Ostatnie komunikaty
Kampania Społeczna - KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Góra...
Góra
30.10.2014 r.

Debata społeczna – „Profilaktyka agresji i przemocy”

29 października br. o godzinie 16.00 górowscy policjanci wspólnie z Gimnazjum nr 2 w Górze zorganizowali i przeprowadzili debatę społeczną pod hasłem "Profilaktyka agresji i przemocy". Debata skierowana była przede wszystkim do osób zajmującym się problematyką przemocy, a także osób nią dotkniętych. W trakcie spotkania omówiono jej przyczyny, a także dyskutowano jak się przed nią uchronić.

więcej »»
powiat górowski
29.10.2014 r.

Spotkanie wielopokoleniowe „Bezpieczne odblaski”

Policjanci górowskiej komendy kontynuując cykl spotkań z uczniami ze szkół powiatu górowskiego odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wąsoszu. Ponadto spotkali się z przedszkolakami i seniorami w Bibliotece Publicznej w Wąsoszu w ramach spotkania wielopokoleniowego pt. „Bezpieczne odblaski”.

więcej »»
powiat górowski
29.10.2014 r.

Policyjna akcja ZNICZ 2014

W dniach od 31 października do 3 listopada br. górowscy policjanci prowadzić będą wzmożone działania w ramach akcji "Znicz 2014". Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim odwiedzającym groby swoich bliskich w związku z Dniem Wszystkich Świętych. Funkcjonariusze będą kierowali ruchem, a także patrolowali rejony w okolicach cmentarzy. Apelujemy o rozsądną i odpowiedzialną jazdę.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu