: 202020
Ostatnie komunikaty
Kampania Społeczna - KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Góra...
powiat górowski
02.09.2014 r.

Tydzień w liczbach

Od poniedziałku 25 sierpnia górowscy policjanci na terenie powiatu górowskiego przeprowadzili łącznie 64 interwencje. Zatrzymano 3 osoby poszukiwane. W ruchu drogowym odnotowano 4 kolizje. Funkcjonariusze podczas kontroli ujawnili i zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących.
więcej »»
Góra
01.09.2014 r.

Finał Biegu z Policją

30 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie wielkiego finału Biegu z Policją stanęło prawie 400 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. Impreza miała charakter otwarty i na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji. Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

więcej »»
Góra
29.08.2014 r.

Rusza policyjna akcja BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Już od poniedziałku, 1 września rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Jak co roku w pierwszych dniach września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Górze w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” będą monitorować drogi do szkół i przedszkoli. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych prosimy rodziców o bezpośredni nadzór, a kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu